já najdu fotku psa ..jak si dcera pořídila ...pořád to je štěně a už z něho je tele))))))))))) mají dva ,,,samozřejmě normálně granule ...ale to štěně potřebuje maso ta rasa ...tak 10kg masa kupujou pro něj nevím na jak dlouho
já najdu fotku psa ..jak si dcera pořídila ...pořád to je štěně a už z něho je tele))))))))))) mají dva ,,,samozřejmě normálně granule ...ale to štěně potřebuje maso ta rasa ...tak 10kg masa kupujou pro něj nevím na jak dlouho