Ahoj a vidím že došel další dobrý , A všem vám přeji do nadcházejícího roku hlavně zdraví klid a pohodičku kterou už si i zasloužíme M
Ahoj a vidím že došel další dobrý , A všem vám přeji do nadcházejícího roku hlavně zdraví klid a pohodičku kterou už si i zasloužíme M
100%= VŠICHNI NORMÁLNI LIDI NECHTĚJI NIC JINÉHO PRO SEBE A SVÉ BLÍZKÉ
KLID,POHODU, ZDRAVÍ
sory za caps, ale už nepřepisuji,