teda já si můžu připít jen tonikem ))))))))) ani jsem si nekoupila šampíčko nic nic
zaskoč ,mám tady Bohemku a taky broskvový dětský špunty
já si to nekoupila úmyslně ... nač sama mě to nebaví popíjet
no kdyby náhodou))) a já si cucnu a zbytek dopije soused a můj muž))
to přijdou i děti sousedů ? že tam máš dětský