Možná je to tím že děvčata slaví a tak běhají
já nic neslavím Bohoušku ,,,,byla jsem se kouknout jak to vypadá venku na balkoně ,,,je klid už všechno ustalo
Mám pocit že to má co do činění s nastavení časového seřazení . K
D E J E P Ř E D S E D A ??? !!!

dělá jsi to tady to co chce ...)))) já pak kliknu na to stromové seřazení a vrátí se to ...ale pořád se v tom nemůžu pořádně vyznat