Jasný ale někdy se vše vytrati a jsem úplně někde jinde . To nechápu

Jasný ale někdy se vše vytrati a jsem úplně někde jinde . To nechápu

dělá jsi to tady to co chce ...)))) já pak kliknu na to stromové seřazení a vrátí se to ...ale pořád se v tom nemůžu pořádně vyznat