zas střileli nebo tě přišlo strašit strašidlo?
Jen jsem usnul v6 ráno . Mám to nějaké obrácené a pak spím přez den .
Ahoj Bohoušku nějak jsi si to spaní obrátil jak čtu ...ale je to hrozný ,když nemůže usnout v noci ..
Vlažná sprcha to vyřešila
nevím ...možná ...asi spíš ne ....to by jsi byl čiloučký ještě víc a spát by se ti nechtělo