Tak nám to rakušani prodloužili do 18 tého je to na
Nechtějí pustit lanovky?
Jó jezdí ale jen pro Rakušany
Tady pro nikoho
ale tady nezakázali ....na hory můžeš i na sjezdovky ,ale musí si to vyšlápnout nahoru ne ?
a nemůžeš být nikde ubytovaný ,,,,,
Ne nedostaneš nikde pokoj
Rakušanů jezdí jen né cizinci
tak kdo ví jestli se vůbec na ty hory dostaneš
có , ani na to ne myslim, to bych asi ne