Obsah příspěvku byl smazán.
Ahoj všem . U nás chulemi
Ahoj Bohoušku ... u nás zatím jen fouká
Věrruško já se zase nemohu dostat natu stránku co jsi mně minule navedla. Já se picnu.
jakou myslíš stránku ? na ten chat
Ahoj Bohoušku tady také chumelí tak snad to vydrží ten sníh
Hezký den mějte .tady krásně
Ahoj Lado, tady zataženo a větrno
Ahoj Věruš tady ani vítr není ,ale je krásně nasněženo a chumelí a chumelí