Hezký večer Věruš a Bohoušku
Ahoj Lado
dnes jsem flákala venku a bylo docela hezky
Ano bylo nádherně! Já po 8 jela k očařce a domů jsem dojela až před polednem a už jsem nevylezla
tam je vždy asi hodně lidí jako tady ...
co se stalo že si se venčila
Ahoj Bohoušku...já to sice pustila, ale nedokoukám....
teda to jsou sešupy auu auu
Pěkný večer všem
Děkuji i tobě Věruš )))
jsem na chatu
tak co pomohlo nebo ne
ji zatím dobré
hezká 111
bohoušek asi vaří..
že by tak dlouho se pustil do vaření ?
když je chuť tak je chuť a po chuti buď jak buď
diky za posláni dám to sem..
pamatuju si, že když zahajovali provoz tak to bylo v televizi
je to krásný ...voda světlo a k tomu ta hudba
u jsem zpět tak uvidím jestli to pomohlo
i sis zahulila že jo
to je je jasnačka