Přeji hezkou sobotu a hlásím 15cm nového sněhu
ahoj Bohoušku,tady je 5st nad 0 ,po sněhu ani památky,,ale mě to neva....
vyhroŽují záplavami na jihu evropy a ve Španělsku..,,a zbytek evropy mnoho sněhu..
jo, znám ho :-)
fcelka167 viděla si ja jsem Ti dala to video s Bobem Kleplem a vysáváním
asi hodím flopa do betle k telce
jo jo
kam vyrazíme při pátečním večeru ještě máme 10 minut do 21h)))))))))))))))))))))))))))))))
https://obce.nery.cz/?fbclid=IwAR0Sg7pW-MGgcrP1q2QCOVJo7ltJvWLNZycCvPwrT5-eLMNCiE47
to je supr přesně víš kolik
no jestli je to reál
kdo ví jak to je jestli jsou pravdivé ty údaje
Pátkařila jsem u telky ))))))))))))))))
možná ještě nakouknu, ale..