111***
Hezky projev ale nejde poznat na kterém stojiš břehu
na našem přece
Oba jsou naše jen to rozděluje věk
Obsah příspěvku byl smazán.
dobrou Věru
osiřela jsem , tak jdu, musím nachystat papíry" barko "si dojede ráno po 7 pro feldu, co nám dobře sloužila ale už by se do ni muselo investovat ,aby dali technickou tak že .... možná ještě kouknu
Jo koukni