Obsah příspěvku byl smazán.
dobrou noc
dobrou Miru
jdu na chat , třeba někdo dojde
tak roušky už někomu vydělali ,tak teď musí vydělat zase výrobci respirátorů
a další předražené české potraviny
jo a bude hůř,
ahoj Věruš
ahoj