Obsah příspěvku byl smazán.
Ponocujete a potom chrapete cele dopoledne !
jak kdo ..já vstávám nejp..kolem 7
AHOJ MIRU
Ahoj Bohoušku hezké odpoledne ,celé ne já jenom do 10 pak jsem se vrhla na ten segedín
Dobré ranko 10.20
dobrou noc všichni
Tak už to zde začíná jako na lidé , první nějaká bankaxx a teťkom wwwkovav
Babkaxx
wwwkozav
jjj babka teda jsem....ahoj Bohoušku
jako chodí ti něco ....? nějaký podvod