Obsah příspěvku byl smazán.
První místo . Vozík pro postižené . Druhé místo berle a třetí 50 kg sádry
Už neví co roupama dělat
Ahoj Bohoušku to jsou borci ty fišty a ten terén
tak nic, taky jdu
Tady od rána"kecá snih s deštěm" pěkný ven všem přeju, ahoj Věruš
haha pěkný den,, mělo být
Prima páteční den...tady teď, po dvou propršených dnech, nesměle vykukuje sluníčko
Hezký páteční den vám všem
Né a né tu veverku lapit . Jak á je rychlá
Pěkné ráno . A máme po sněhu
Nazdarek Bohúšů,, guteen Morgen
Ahoj nemakaš ? 🚚🚌
Tady také, neboj ještě napadne