tam jsem šlapala s vnukem ..ještě než byla korona
zavádějicí informace.."šlapala.. ještě že si dopsala s vnukem to mě uklidnilo
Ach ta češtin . Za (c) je správně
Duchyně
to máš fuk jedno písmenko ti tam skočilo jiné
Obsah příspěvku byl smazán.
hezký den všem
Ahoj Miru
Ahoj Bohoušku
to nemá chybu ))))
Tak jak před padesátku tak i po padesátce ..........
Ale bude půlnoc , hodina duchů , tak zbalim nějakou tu důchodkyni a jdu chrapat
voečku tak mě pak vyfoť co si sbalit, ať se mám čemu zasmát ty kecko tady ?, něco najít
tady
Ja se spletl ne důchodkyni ale duchyci
myslel si duchyni???
))))))))))) tak síť Bohoušku až nějaká poletí duchyně
nikde nikdo
Ale jó někdo jó
bezva