Zdravím všechny lidi dobré vůle.....
jak vidím tu třešni dala bych jsi
Ahoj Věruš též zdravím
Obsah příspěvku byl smazán.
Pohodovou neděli a dobrou chuť přeji...dnes den jak vymalovaný. Nebe azuro a bez mráčku
Tobě Věru hezkou neděli
Hezké i když mrazivé ránko a příjemnou neděli susměvem na tváři a sluníčkem v duši
Ahoj Tání i tobě hezky den
Ahoj Bohoušku hezkou neděli i tobě
Ahoj i tobě hezkou neděli
Prima večer...kde jste kdo?
Tobě též hlásím příchod ))))))))))))
Kde se všichni dnes toulají?
já nevím kde se toulají ...