Víkend za náma a zitra o pět realita .......
Co dodat......dnes smutný je den
https://scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/64605_414335061979185_1476405009_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-3&_nc_sid=d2e176&_nc_ohc=nwlxxMnHp0IAX9n73BT&_nc_ht=scontent-prg1-1.xx&oh=751e19c2e27d6ff7f36cb1ce340ed023&oe=607D1FC7
Hezkou sobotu mějte
Obsah příspěvku byl smazán.
Večer to odhážu, namažu záda , ráno se probudim a zase kurva padá ........pěkny večer
Ahoj Bohoušku, tady se sice už nedrží, ale chumelí každou chvíli
Ahoj Bohoušku to u vás chumelí? já myslela ,že už tam máte jaro))))))))))
Pěkné odpoledne...doufám , že už se to počasí umoudří. Zase několikrát chumelilo
https://www.bing.com/images/blob?bcid=RMi6g8SgRoUCJw