bomba!!
pokud jsem tímto překročil všechny možné hranice tak se vážená Lada60 omlouvám! Ale za mně bomba!!D)
nemáte za co se omlouvat
ano jeden hit za druhým
Je jí škoda ...že brzo odešla tam nahoru
svatá pravda!
tohle jsem neznal.