to je první písnička co jsem se naučil na kytaru abych zbalil holku. alenka v říši divů
To jsi mladej kluk, já začínal s "Dajánou".
lidé o ní říkají, že je v lásce nestálá....Jsem ještě mládenec!
ahoj Maru, obřas tydy někoho potkáš ale víc večer na chatu
tady --oprava??
OPRAVA --VŠEM