Také bych napsal - nebo poslal písničku - ale tady je to pro slušné . Já jsem byl dlouho slušný - ale Václav Klaus mě postupně naučil - že být slušným je vlastně chyba . Takže jenom to to . Opatrujte se tu a ať vám to vydrží .