byla jsem kouknout na měsic a dát tam už teď šutry a je trochu v kole takže počí tám že do dvou 3 dnů prší
aháá
Jdu si dát jahody s mlékem 🤓
teda ty jsi dáváš dobrou chuť
Bohoušku
plave Bohoušek kraula
Přímo do oči brouku ! 🤓
to je hezké
Já plavu výhradně čubičku 🤓
tak hlavní ,že se udržíme nad vodou ))))
i pod vodou to nemusi byt špatné
já radši nad vodou než pod vodou ))))
https://scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/133824410_2490629291241279_4785117899216934271_o.jpg?_nc_cat=103&ccb=2&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=K95jjkMB24sAX-fZlhR&_nc_ht=scontent-prg1-1.xx&oh=63222f8487f486de3f70510a142f0af9&oe=600F866F
hezká fotka
náádhera