Šíp na 1
jedním očkem sleduješ ?
??? Kde je Šíp ?
111111111
1***
Mate pravdu vždy když jsem si dal nějaké to předsevzetí nikdy ho nikdo nedodržel
Koukám že Kaja se nějak roztancoval a předvedl všechny své vlastní taneční prvky ))))
111111
někdo to možná dodrží ,když jsi dá předsevzetí ...já to stejně nikdy nedodržela i když jsem si ho dala ))))
Tak co už máte připravené předsevzetí ?
ne nedávám žádný...nesmysl..
žádný si nedávám ))))