spíte
tak snad bude lepší a někdo zastaví tu sračku a bude líp
ale hlavně hodně rychle
ahoj Mílo, to no neni v zájmu určité sorty lidi řídících svět, ale ted si nebudem kazit večer,
Všechno nej nej ale nejvíce zdraví
tak ran jak u Werdunu,z jedné strany z druhé... blázni a mrzne fest
tady také to jsou dardy )))))))))))))
všem vše co se muže přát a klid a poko j..
Tobě také Miru
Šťastný a veselí , doufám že nám to přátelství vydrží opět cely rok Miruš , Věruš , Laduš 🥂
Šťastný a veselý Bohoušku Nový rok
100%
Bohoušku
Mucinek letí 💋🥂
také Muck )) letí
Věruš
🥂💋
111***