Ne ne dnes nejsi posledni
Tak dnes poslední, loučím se
1111*****)))))
Parádní sešlost
nejde o tlačení kočárku ale dvě a půl hodiny v kuse chodit)))
Musíš trénovat
Jdu se kouknout v lehu na telku ,jak sedím za stolem je to nepohodlné ,,,tak dobrou noc a hezké sny já jsi jdu dozdát ten můj včerejší
Dobrou 🛌