https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/zadne-sluzby-ani-nakupy-v-hamburku-si-neockovany-poridi-jen-potraviny-40375492#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.web.nexttoart&dop_req_id=ru1N5bRxrn8-202110201812&dop_id=40375492 teror
ano ten smajlik sedi.... ...fuck Germany!
byl super...
..presne ten stejny pohled mam doma... KCS 0.70 Jmeno ne Mayer ale Majer....(teda na pohledu)
)))++
no vidim ze mas humor....1***,a to je dobre. ale to neznamena ze ja takovou hudbu posloucham....
úžasná hra, mistrovská hra, dokonalost nadčasovost. dobří odcházi brzo