..nadhera a neznam....(teda skupinu)
Britská.-) Skladba je prachstará americká lidovka a existuje v x verzích. Znám ji v podání Deep Purple ale asi tak 14 dní na ní těžce ujíždím od všech interpretů.-))) Dobrou noc.
znam...1*** bueno...:-)
Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: je to nevhodné