jo existuje pager,jenze ja hledam neco jako mobil pouze na sms.
tak to je každý mobil...já nevím
Bongo asi myslí, aby se na něj nedalo volat. Asi nechce, aby ho někdo otravoval.
Stačí zablokovat cizí volající a je...ne?
to prave nejde
..presne tak!!
A mobilu se zbavíš nebo ho jen vypneš?