Když se neumí slušně chovat :-)
No jo katolík ... jak vyšitý :-)

Když se neumí slušně chovat :-)
No jo katolík ... jak vyšitý :-)

Náboženství s Trojjediným Bohem ve třech osobách není Biblické UČENÍ a proto asi tak vyvádějí že si to neumějí přiznat :-)
Efezským 4
6 jeden Bůh a Otec všech, který je nade všemi, skrze všechny působí a je
ve všech. 

Což je mnoho osob v Bohu a Bůh v nich :-)

Tak jak je o tom i zde:
1.Jan 4
12Boha nikdy nikdo neviděl, ale jestliže se milujeme navzájem, Bůh v nás
zůstává a jeho láska v nás dosáhla svého cíle.
13Že zůstáváme v něm a on v nás, poznáváme podle toho, že nám dal
svého Ducha.
14A my jsme spatřili a dosvědčujeme, že Otec poslal Syna, aby byl Spasitelem
světa.
15Kdo vyzná, že Ježíš je Syn Boží, v tom zůstává Bůh a on v Bohu.
16Také my jsme poznali lásku, kterou Bůh má k nám, a věříme v ni. Bůh
je láska, a kdo zůstává v lásce, v Bohu zůstává a Bůh v něm.
Trojjediný Bůh ve třech osobách je modla !!!!
Evangelium je o jiném :-)
Tak že zřejmě katolíci si nejdříve odstranili z Desatera přikázání
o modlách a potom si začali tvořit modly a zblbli jimi celý svět - ale ne
všichni se dali zblbnout :-) 