Tak že zřejmě katolíci si nejdříve odstranili z Desatera přikázání
o modlách a potom si začali tvořit modly a zblbli jimi celý svět - ale ne
všichni se dali zblbnout :-) 
Předmět diskuze:
Bůh a nebo Bohové?
Proč Bůh o sobě mluví v množném čísle?
Bohové jste: Žalm 82:6, Jan 10:34,
G 1/26 I řekl Bůh: „Učiňme člověka, aby byl naším obrazem podle naší podoby...
