Také nevěřím tomu že je bůh jen jeden.
Každý věřící má svého boha. Je to jen jeho představa v mysli upevňovaná černoprdelníky.
Ty taky soudruhu dokonce dva Marx a Angeles
Tato diskuze je zamknutá a nelze do ní přispívat žádné příspěvky