Tak i pro verici krestany je ten Jediny Buh se svatym jmenem YeHoWaH nejvyssim a zvrchovanym Panem a stejne tak i jedinym uctivanym Bohem.
Proc ti tedy vadi, ze vedle toho oslovuji i Krista jako sveho Pana ? Lidi treba i v Izraeli velebici jedineho Boha uznavali a dokonce se i klaneli jako svemu panovi i jim pomazanemu krali, ktery i v tomto postaveni slouzil prave tomu jedinemu Bohu a zvrchovanemu Panu Jehovovi. Nekteri dokonce i jako krali ani vernymi v te sluzbe jedinemu Bohu nebyli, ale i tak meli pozici Panu a kralu, kterou nikdo ani z tech vernych Izraelitu uctivajicich jedineho Boha nikdy nespochybnil.
Proc mas tedy s tim problem ty kdyz vis, ze Jezis je pomazanym Kralem i Veleknezem jenz verne tomu jedinemu Bohu v nebi v nas prospech slouzi ?
Se uz konecne vzpatuj z te svoji slepe nenavisti myslic si, ze jsi nekym vyjimecnym a vyvolenym - ujistuji te ze jsi akorat slepe nenavidicim blaznem.



No pro Vás to bude u Božího soudu šok, až mě
tam uvidíte po levici Boží!