Já si myslím a nejen já ,že žádný covid nebyl ,byla to jen zástěrka
a v pozadí se zbrojilo .
Teď je ta válka Ukrajina _Rusko bohužel
Ikdyž umírali lidé ale lidé umírají každou minutu na celým světě.
Přeji Dobrou noc Všem . 
Předmět diskuze:
❤️ Bůh Stvořitel, Otec, Pán a Spasitel náš je milujícím vlastním Tatínkem všech věřících i nevěřících lidí všech generací člověka od počátku a současně je i LÁSKOU celého lidstva! ❤️



Ještě dodám! Pandemie viru "COVID-19"
existuje, není to smyšlenka, ale existují i tisíce dalších nemocí, z
nichž mnohé jsou ještě horší... 

