Rozcestník >> Náboženství >> Bůh Tě miluje!

Předmět diskuze: Bůh Tě miluje! - 🤍 ❤️ Abakuk 2:20 Hospodin je ve svém svatém chrámu. Ztiš se před ním, celá země.🤍🕊️

Zobrazení reakcí na příspěvek #29818

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
19.02.22 21:09:13 | #29818
Reakce na příspěvek #29816

Michal jsem jeho Rival, On je jen kulhavej démon který už je v dezolátním stavu a jak je známo démoni s mojí ohně, Já právě ten oheň jsem já jsem ten velký žár V kterém shoří na popel už brzy🤧🤕💥🔥🔥



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
19.02.22 21:11:15 | #29819 (1)

a pak povstane z popela jako Fénix...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
19.02.22 21:31:36 | #29823 (2)

On nemůže protože on sám tím ohněm není



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
19.02.22 21:20:32 | #29821 (1)

Napiš to pořádně se v tom písmu tvém stracim. *27179*


 #29818 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
19.02.22 21:59:30 | #29828 (1)

Zdenek ale neni demon. Je clovek.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
19.02.22 22:02:36 | #29831 (2)

Kdyby jsi byl křesťan tak by jsi věděl že i ty sám můžeš být posedlí démonem Kdoví jestli už tě neposednul...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
19.02.22 23:01:17 | #29833 (3)

To, ze muzeme byt ovladani jeho moci je pravdou, ale tohle plati u kazdeho z nas kdo opravdu zapomina jine lidi milovat vcetne tech na ktere i ty sam ted nahlizis jako na demony.

Vsichni sme smrtelni a hrisni lide a potrebujeme Bozi lasku milosrdenstvi i uzdraveni. Jestlize ti tedy i skrze toho, jak pises demona je ukazano, jak sme slabymi a ubohymi lidi bud za to jen rad.

Nektere veci prichazeji do naseho zivota i jako skouska nasi Lasky.

Az tedy milujeme to dobre budeme prat kazdemu cloveku bez vyjimky i kdyby byl nasim nepritelem. A prave diky takovym lidem se dokazeme naucit i skutecne milovat.

"Pokud milujete ty, kdo milují vás, zasloužíte si snad nějakou odměnu? Nedělají totéž i výběrčí daní? A pokud zdravíte pouze své bratry, děláte snad něco mimořádného? Nedělají totéž i lidé z jiných národů?"

Vim, ze tohle neni snadne a ja sam v tom selhavam a preci si uvedomuji, ze prave ta opravdova Laska je jedinou nadeji pro zachranu kazdeho z nas.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
19.02.22 23:06:24 | #29834 (4)

"Nakonec, získávejte sílu od Pána, z jeho obrovské moci. Oblečte si úplnou výzbroj od Boha, abyste se dokázali postavit Ďáblovým nástrahám, protože nebojujeme proti krvi a tělu, ale proti vládám, proti mocem, proti vládcům tohoto temného světa, proti zlým duchovním silám v nebeských místech."

"...Dívejte se na druhé stejně jako sami na sebe. Nebuďte povýšení, ale zajímejte se o obyčejné věci. Nezačněte si o sobě myslet, že jste moudří.

Nikomu neoplácejte zlo zlem. Berte v úvahu to, co všichni lidé považují za dobré. Pokud je to možné, když to záleží na vás, žijte pokojně se všemi lidmi. Nemstěte se...Nedej se přemoct zlem, ale přemáhej zlo dobrem.'"

".Žijeme sice v těle, ale neválčíme tělesně. Vždyť zbraně, kterými válčíme, nejsou tělesné, ale mají od Boha moc ..."



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
19.02.22 23:12:02 | #29837 (4)

Milovat lidi to je snad samozřejmá věc, a on je vyznavač satanův tím pádem i jeho dobrovolným sluhou Zamysli se nad tím!!! Jasně že teď se ti líbí Dřív jsi ho litovat že je nemocný když tě napadal, je jasné že koho ovládne přestane napadat, Dokonce jsem si všimla že i Michal chvílemi se mu snaží lézt do zadku, ani kdybych neřekla ani si nepomyslela že ty půjdeš po človíčkovi, stejně jako po něm vždy šel ten vyznavač kozla?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
19.02.22 23:14:04 | #29838 (5)

Neni to vzdy tak samozrejme jak o tom mluvime a ukaze se to nejlepe tehdy, kdyz prochazime nejakou skouskou.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
19.02.22 23:15:25 | #29839 (6)

Napadal i mne a neni vylouceno, ze tomu tak bude i nadale. I tak uz sem mu vsechno odpustil a je pro mne clovekem, kteremu preji Bozi lasku a milosrdenstvi, ktere potrebuji i ja sam.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
19.02.22 23:17:44 | #29840 (5)

Clovicek je nemocny ale i falesny a moc nebezpecny clovek. Zasluhuje stejne pokarani jake bylo driv udeleno i farizejum a zakonnikum. Ale i jemu preji uzdraveni.

Nejtezsi to vzdy ale budou mit prave ti jenz si mysli, ze uz stoji a ze zadne uzdraveni nepotrebuji.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
19.02.22 23:21:59 | #29841 (6)

Ono zdanliva zboznost a s ni spojena pycha je mnohem horsi slepotou, nez kdyz nekdo, kdo je slepym tohle o sobe neprohlasuje. Zdenek ma sice silne ego, ale stale u neho bez ohledu na to jak v spatnem stavu se muze nachazet vidim mnohem vecsi nadeji na uzdraveni nez jak je to u Milana.

Proste Zdenek nenavidi falesnost lidi a chce, aby byli cestni a priznali to jak na tom skutecne jsou.


1  

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
19.02.22 23:29:59 | #29843 (7)

Takže on by chtěl od lidí přiznání jak na čem jsou, jenom protože on má paranoii chtěl by aby se přiznávali ke všemu co si o nich právě myslí on, A přitom sám je tím největším lhářem Bože prober se? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
20.02.22 00:46:14 | #29847 (8)

On muze chtit, co on sam chce a stejne tak to plati i pro tebe.

Je pouze na tobe ci sam sobe treba i na zaklade jeho kritiky podrobis nejakemu sebeskoumani a pak je samozrejme rozhodujici ne to jak te vidi on sam, ale jak nas vidi ten kdo vidi uplne vsechno a pred kterym opravdu nelze neco skryvat. Az v tobe vyvolal nenavist vuci jeho osobe a ne vuci jeho chovani, ktere treba vnimas negativne pak si selhal a nejsi skutecne milujicim clovekem.

Az je nekdo prilis pysnym a nahlizi jako na spatne lidi pouze na ty kolem sebe a o sobe si mysli, ze je dobrym clovekem je to pro neho moc spatna cesta podobna te ceste farizeju a zakonniku, kterych kdysi za jejich pokrytecke chovani velice prisne odsoudil i sam Jezis Kristus a varoval pred jejich pokrytectvem i dalsi lidi.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
20.02.22 00:48:29 | #29848 (9)

Az tedy o tobe prohlasuje neco co i pri sebeskoumani ty sam vidis jako lzivou pomluvu muzes rict svuj postoj v dane veci a jak to sam vidis a muzes treba i to jeho jednani odsoudit jako spatne, ale i tak ho proto nemas nenavidet. Mame odsoudit pouze to zle co nam vsem stejne skodi, ale i tak mame dal milovat uplne kazdeho cloveka.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
19.02.22 23:42:42 | #29845 (6)

Jo A v čem je človíček nebezpečný že má svůj svět jednoho taťku tam nahoře a že se chová jako dítě? To je jeho hřích?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
19.02.22 23:24:13 | #29842 (5)

Pamatuj nikomu nikdy nikam neleží,jen se učím na své cestě vidět vše tak jak má být viděno. *29716*


 #29837 

Tato diskuze je zamknutá a nelze do ní přispívat žádné příspěvky