Rozcestník >> Náboženství >> Bůh Tě miluje!

Předmět diskuze: Bůh Tě miluje! - 🤍 ❤️ Abakuk 2:20 Hospodin je ve svém svatém chrámu. Ztiš se před ním, celá země.🤍🕊️

Zobrazení reakcí na příspěvek #52497

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
31.10.22 18:52:45 | #52497
Reakce na příspěvek #52496

a přesto neketři jedinci lpici na svem egu si mysli a utěšuji se že tu bude aspon tisic let raj na zemi,ale mistr ježiš řekl-me kralovstvi neni z tohoto světa-mnozi ho nečpochopili ani ti ,kdo se vydavaji za tžv žive slovo boži a damy a kdovi jake kačenky ješte,proste pošetilci oklamani svou vyvolenosti a jedinečnosti uvezneni ve tvaru a jmenmu a necha pajici vnitřni smysl noveho zakona:-)a tak jim zbyva jen utěcha a neklid a strast a slova mnohd ytak zuřiva že by kdejaky yorkširek u vrat ,ktery si hlida svuj dvorek,byl proti temto jedincum uplny břidil:-)ale čim menši pes,tim vetši dela ramus:-)


 #52496 

| Předmět: RE: RE:
31.10.22 18:56:21 | #52498 (1)

a tito jedinci chteji ukazovat cestu? .-)jsou to falešni kralove šumavy,kteři vam za uplatu a oslavu nabidnou že vas převedou přes šumavska blata a bažiny ke svobodě,ale třeba vas postrči před sebe nebot sami jsou nejisti a cestu neznají a až byste zapadli,ale takovych duveřivych jedincu už moc naštesti neni,tak by vam ješte šlapli na hlavu a potopili by vas aby mohli přes vaše utrpeni se dostat kousek dal přes močal,ale sami cestu neznají a utopi se i v kavove lžičce,přinejmenšim se aspon zakuckají:-)


 #52497 

| Předmět: RE: RE: RE:
31.10.22 19:03:12 | #52500 (2)

a kdybyste s nimi mlčky sedeli a naznačili byste jim při kavě lžičkou michajic hladinu kavy a potom nemichajici aby byla klidna tak by se přihlouple nechapajice zeptali-je to kava jihlavanka z tesca a nebo paloma z coopu? .-)


 #52498 

Tato diskuze je zamknutá a nelze do ní přispívat žádné příspěvky