Rozcestník >> Náboženství >> Bůh Tě miluje!

Předmět diskuze: Bůh Tě miluje! - 🤍 ❤️ Abakuk 2:20 Hospodin je ve svém svatém chrámu. Ztiš se před ním, celá země.🤍🕊️

Zobrazení reakcí na příspěvek #54977

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
23.12.22 17:25:37 | #54977
Reakce na příspěvek #54974

Z jakeho zdroju informaci v teto veci cerpas ?

To ze Kristovi apostolove sirili jeho uceni i v tech tehdy znamych nejvzdalenejsich koncinach zeme je obecne zname, ale nejake Tomasove evanielium a dalsi nezmysly, ktere maji zcela jiny smysleny pozdejsi puvod nemaji s Kristem ani s jeho uceniky absolutne nic spolecne.

Ty treba slepe veris i tem povidackam o tom jak byl i sam Kristus v Indii ale ani tohle neni pravdou a je to jen zbozne prani tech demony ovladanych mystiku z vychodu.



| Předmět: RE: RE:
23.12.22 17:30:06 | #54978 (1)

Na základě znaleckého posudku byla událost odložena pro nepříčetnost útočícího muže jmenem Kaja:-),


 #54977 

| Předmět: RE: RE: RE:
23.12.22 17:51:41 | #54979 (2)

Je pro tebe problem dolozit zdroj informace z ktere cerpas ? *33012*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
23.12.22 18:33:11 | #54980 (3)

wiki....Po Seslání Ducha svatého prokázal Tomáš svoji horlivost a vyšel do světa hlásat evangelium ze všech apoštolů nejdál a na nejvíce různých místech.

Svatý Tomáš nejprve evangelizoval Sýrii a potom Persii (jak o tom referuje už Origenes, citovaný Eusebiem z Cesareje) tzn. země mezi Eufratem a Indem obývané národy (Parthů, Peršanů, Médů, Hyrkánů, Baktarů), které žily na územích dnešních států (Irák, Írán, Turkmenistán, Afghánistán, Uzbekistán, Tádžikistán, Pákistán). Odtud podle malabarského breviářového čtení se vydal do Číny, zřejmě po hedvábné stezce. Podle jednoho starobylého obrazu se usuzuje i na jeho působení v Tamo. Odtud se pak vydává do západní Indie, a odkud potom křesťanství dosáhne i do jižní Indie, jak o tom vypravují Skutky Tomášovy.

Zde také podstoupil mučednickou smrt. Podle zpráv svatých otců zemřel ve městě Kalamína v Indii (dnešní Mailapur) kolem roku 72, když byl, snad na příkaz krále Mazdaie, proboden kopím. Jeho údajný hrob, nad nímž je katedrála, se nachází v Čennaí (dříve Madrás) v indickém státě Tamilnádu.


 #54979 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
23.12.22 20:19:49 | #54985 (4)

No vidis ani to nebolelo.

Jinak pokud jde o Tomase je to mozne, ze skutecne byl v indii. V pripade samotneho Krista jsou to jen nepodlozene konspirace.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.12.22 20:22:25 | #54986 (5)

Kristus se mohl pohyb ovat uplně kdekoli, třeba i v jiné galaxii, proč ne tedy i v Indii....

Ostatně životopis svatého Issy popisuje jeho život i pobyt v Indii


 #54985 

| Předmět: RE: RE:
23.12.22 18:33:59 | #54981 (1)

Máš Loraku video nahrávku apoštolů a toho, co ve skutečnosti šířili? Máš stroj času?
Pokud ne, jak víš, že to, co hlásáš, není práce démonů???


Meleš své představy, které nemůžeš dokázat . Ale tvé představy vedou k obhajování mučení lidí a masakrů dětí ve starém zákoně v důsledku, děkuji pěkně....


 #54977 

Tato diskuze je zamknutá a nelze do ní přispívat žádné příspěvky