Lukaši usměj se..-)nemužeš To ztratit. k mistru Padmovi,přišel na sklonku života stary muž a prosil ho aby mu ukazal přimou a rychlou cestu a on ho poučil:-)ten přibeh se nazyva-Hul namířena na stareho muže:-)
Lukaši usměj se..-)nemužeš To ztratit. k mistru Padmovi,přišel na sklonku života stary muž a prosil ho aby mu ukazal přimou a rychlou cestu a on ho poučil:-)ten přibeh se nazyva-Hul namířena na stareho muže:-)
nevyhledavej diskuze ,kde se lide hadaji a přou o Boha,maji zpěněnou krev v jatrech svym hnevem a agresivitou:-)nebot kdyby chapali kdo a nebo co Buh je byli by štastni sami v sobě i třeba o samotě a jen nanejvyš sdileli s temi,kdo jsou čisti a blahoslaveni srdcem a pokorni a opravdu toužici nebot jen prazdna nadoba se muže naplnit a a pro odliti dokonale sochy je potřeba aby slitina byla dobra a take forma-hadky pře ukazovani se kolik toho sname z bible apod je jen smšna snaha a degradovani a ukazka nevedomosti:-)
Nevyhledávám je, jen tam přemýšlím nad marností jež provází pisatele a ty, kteří reagují.
J 8
31 Tedy řekl Ježíš těm Židům, kteříž uvěřili jemu: Jestliže vy
zůstanete v řeči mé, právě učedlníci moji budete.
32 A poznáte pravdu, a pravda vás vysvobodí
Každý má svou cestu. Učitel jen ukazuje. Nikdo nemůže jít po jeho
cestě a on nemůže zvolit cizí.
Ta cesta se nazývá život a dobrovolně si jej krátit nevede k poznání.
Tato diskuze je zamknutá a nelze do ní přispívat žádné příspěvky