Svych chovanim mi ted hodne pripominas povysenecke farizeje a zakonniky, co povysenecky nahlizeli jak na Krista tak i na jeho uceniky jen proto, ze to byli lidi prosteho puvodu i kdyz jim prave i ti prosti Kristovi apostoli zdelovali jasnou pravdu.
"...Je totiž napsáno: „Moudrost moudrých zničím a inteligenci intelektuálů zavrhnu.“ Kde je moudrý? Kde je znalec Zákona? Kde je debatér tohoto systému? Copak Bůh neudělal z moudrosti tohoto světa hloupost? Protože svět svou moudrostí Boha nepoznal, Bůh ve své moudrosti uznal za dobré skrze hloupost toho, co je kázáno, zachránit ty, kdo věří....Vždyť Boží hloupá věc je moudřejší než lidé a Boží slabá věc je silnější než lidé.
Vidíte sami na sobě, bratři, že Bůh nepovolal mnoho moudrých z lidského hlediska ani mnoho mocných ani mnoho urozených, ale vyvolil hloupé věci světa, aby zahanbil moudré lidi, vyvolil slabé věci světa, aby zahanbil silné věci, a vyvolil bezvýznamné věci světa a přehlížené věci, věci, které nejsou, aby zničil věci, které jsou, aby se tak před Bohem nikdo nemohl chlubit. Ale díky němu jste v jednotě s Kristem Ježíšem, který se pro nás stal Boží moudrostí a umožnil nám získat schválení od Boha a také posvěcení a propuštění na základě výkupného...." ZAMYSLI se prosim nad tim a spytuj svedomi a odstran ze sveho srdce pychu az chces dostat Bozi pozehnani.

Jo a magor je označení člověka co
je magor a není to nadávka. 