Rozcestník >> Náboženství >> Bůh Tě miluje!

Informace

Název: Bůh Tě miluje!
Kategorie: Náboženství
Založil: -
Správci: DominiqueD
Založeno: 21.11.2020 04:25
Typ: Dočasné
Stav: Veřejné
Zobrazeno: 2351712x
Příspěvků:
64331

Předmět diskuze: Bůh Tě miluje! - 🤍 ❤️ I kdyby hory někam odešly, i kdyby se chvěly pahorky, má láska od tebe nikdy neodejde, smlouva mého pokoje se nezachvěje,,❤️🤍
Máte nastaveno: řazení od: nejnovějších v stromovém zobrazení

| Předmět:
07.01.24 17:53:02 | #66123

Květiny na jaře,
Slunce v létě,
vánek na podzim,
sníh v zimě,

Pokud v mysli nic nevytváříš,
pak každá roční doba je dobrá.
| Předmět:
07.01.24 13:09:05 | #66122

POKRYTECTVÍ – mor ZÁPADU.
Janekzpolanky Druhý

Chybí tam obrovské POKRYTECTVÍ – mor ZÁPADU.

Každý kdo si jen trochi pamatuje, nebo se může zeptat starších jak se v zemích východního bloku se žilo lépe než v samotném SSSR.
Přesto nám Rus dodával energie, suroviny, komponenty za hubičku.
Nezdíral svoje satelity z kůže.
Děti byly ve školách vedeny k lásce k vlasti, rodině, úctě ke starším lidem.

Za Amíka mají všechny země tzv. KoZy /kolektivní západ/ nižší životní úroveň než USA. USA se snaží svoje kolonie sedřít z kůže pro vlastní prospěch.

Jen “vyvoleným” slouhům dovolí vysokou úroveň na úkor zbytku obyčejných lidí.
Děti nabádá k opovrhování rodiči a starými lidmi, rodinou, podprahově k nenávisti.

Sugeruje jim nezdravé a zhoubné ego, neštití se je zneužívat k prosazování svých zájmů.| Předmět:
07.01.24 12:25:04 | #66121

Kdo tady sakra něco ví o matce toho údajného střelce??? Kdo tady sakra ví cokoliv o matce toho děcka s otcem popravených v tom lese???
Nejspíš opravdu zahraniční střelec zabije české děcko a jeho otce, údajný šílený český střelec zabije údajně nejprve svého otce..matka je opět pasé, jako kdyby neexistovala..
Co tohle má jako symbolizovat, před čím nás to má varovat a nebo na co nás to má připravovat???
Ženy jsou v tomto zcela v pozadí, jakoby neexistují, muži a děti jsou vražděni..
Je to snad metafora, matrice, že tento národ nemá dle něčích plánů budoucnost, že i čeští muži jsou elitními mafiemi určeni k vyvraždění tak, jako Ukrajinci??? Co to má jako znamenat??? Vše něco hlubšího symbolizuje a já v tomto tento vzkaz jasně vidím…!!!
| Předmět:
07.01.24 11:57:53 | #66120

..Toto je genocída lidského druhu na planetě Zemi tzv. elitami..!
Svrhněme je, než nás zcela zlikvidují...!

Zákaz topení v klasických krbech v Německu. Západní sousedé budou potřebovat filtry

....Zelená tyranie stupňuje svoje útoky na svobody a hlavně dokonce na samotnou možnost další fyzické existence na této planetě a to vše pod zcela falešnou záminkou ekologie a to je neuvěřitelné..
Nejde přece jen o komfort, když vám zabrání topit v zimě čímkoliv a jako alternativu nabídnou jen a pouze tepelné čerpadlo a až za něj utratíte vše co máte, najednou prohlásí, že to je neůnosné a neekonomické a tím pádem nakonec i neekologické řešení...!
Chudí, vy přece nemůžete mít krby na dřevo, vždyť vy nemáte na to si nad krb pořídit drahé filtry, krb vždy v historii byl provilegium horních bohatých elit a tam se to teď zase vrátí a vrátí se i feudalismus...
A feudálové nemusejí být jen šlechta dědičná, vždyť šlechtické tituly si židé a jiní boháči po staletí kupovali tak běžně, jako si přikupovali pozemky a otroky..pardon, najímali si služebnictvo...
Opravdu jim to dlouhodobě projde, zatímco předchozí systémy byly už mnohem dál?
Vážně lidstvo přijme za své se propadnout proti vývoji zpět do středověku, či spíše až do otrockého starověku, kdy lidský život neměl vůbc žádnou cenu, majitel mohl otroka dle svého rozmaru kdy se mu zachtělo zabít, jak tomu bylo ještě před válkou v tom falešně a lživě vyzvedaném Tibetu..???

Zákaz topení v klasických krbech v Německu. Západní sousedé budou potřebovat filtry
7. ledna 2024 10:30
Máte rádi pohodu u krbu?
Máte doma klasický krb či kamna?
Klasická kamna na uhlí a dřevo v Německu končí.

Pokud máte rádi pohled do kamen či krbu a vychutnáváte si rádi oheň, tak zbystřete pozornost. V Německu se budou muset klasických kamen a krbů zbavit, nebo si domácnosti budou muset pořídit filtry zachycující jemný prach.

Německo je zase o krok dál v boji za čisté ovzduší a ekologickou budoucnost. Deník Bild upozornil na to, že od 1. ledna 2025 budou muset všechny spalovací systémy splňovat nároky na nižší emise. Už letos totiž v Německu vstoupí v platnost další etapa zákona o kontrole emisí.
Seznam.cz banner
https://living.iprima.cz/zakaz-topeni-v-klasickych-krbech-v-nemecku-zapadni-sousede-budou-potrebovat-filtry-422043?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=1228601&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box| Předmět:
07.01.24 01:36:27 | #66118
  • Bývalý vědec Billa Gatese zabývající se vakcínami předpovídá prudký pokles populace: “až 30-40 % ve vysoce proočkovaných zemích”. Dosavadní zdravotní krveprolití způsobené “očkovací” kampaní proti koronaviru je pouze prvním kolem v řadě hrůz, které ještě brzy přijdou..


| Předmět: RE:
07.01.24 01:48:39 | #66119 (1)

Dej odkaz


 #66118 

| Předmět:
06.01.24 18:46:43 | #66117

Zajímavý rozhovor ve francouzském časopise Le Point s Emmanuelem Toddem, jedním z posledních velkých francouzských intelektuálů, nad jeho poslední knihou “Porážka Západu” (a podle jeho slov vlastně poslední knihou, kterou kdy napsal). Todd proslul zejména tím, že jako jeden z prvních západních intelektuálů předpověděl pád Sovětského svazu ve své knize “Konečný pád” z roku 1976.
V knize “Porážka Západu” tvrdí, jak už název napovídá, že Západ v čele s USA se v podstatě zhroutil. V rozhovoru rozebírá dvě “úrovně” této porážky:

  1. Ekonomická rovina: “Globalizace přivedla Západ nikoli obecně, ale konkrétně Spojené státy do stavu neschopnosti vyrábět pro Ukrajinu potřebné zbraně. Američané poslali Ukrajince během letní ofenzívy do katastrofy s nedostatečným vybavením. Deflaci americké ekonomiky věnuji celou kapitolu, kde dokládám do značné míry fiktivní charakter jejího hrubého domácího produktu při neustálém prohlubování deficitu obchodní bilance. Ukazuji také, že Spojené státy vyrábějí méně inženýrů než Rusko. Domnívám se, že právě schopnost vyrábět dolary s nulovými náklady brání opětovnému nastartování amerického průmyslu.”
  2. Druhá rovina je spíše ideologická: “zhroucení toho, co způsobilo vzestup Západu a zejména angloamerického světa, tedy protestantismu s jeho hodnotami práce a sociální disciplíny. Pozoruji, že vypařením protestantismu ve Spojených státech, Anglii a celém protestantském světě zmizelo to, co tvořilo sílu a specifičnost Západu. Ústřední proměnnou je náboženská dynamika. Po aktivním stavu a následně stavu ‘zombie’ můžeme na Západě hovořit o nulovém stavu náboženství.”

Podle něj to vedlo k tomu, že se USA v dnešní podobě “překlopily do nihilismu a zbožštění ničeho. Mluvím o nihilismu ve smyslu vůle k destrukci, ale také popírání reality”. Říká, že právě tento nihilismus v podstatě tlačí Američany k “neustálému zhoršování konfliktů”, přičemž jako aktuální příklad uvádí Gazu.
Říká, že tento proces kolapsu začal již dávno a byl vlastně maskován pádem Sovětského svazu: “Kolaps Sovětského svazu maskoval skutečnost, že Spojené státy od roku 1965 procházely průmyslovým a intelektuálním úpadkem. Je to tento paradox expanze Západu vyvolané zhroucením sovětského pilíře, který se snažil izolovat Rusko, i když se jádro systému hroutí. Zjišťujeme to dnes v případě Američanů uvězněných na Ukrajině. Jejich průmysl už je nenásleduje a oni jsou nuceni shánět náboje ráže 155”. Ve své knize jde samozřejmě do mnohem větších podrobností. Ale na první pohled se zdá být představa, že USA jsou vedeny destruktivní formou nihilismu pramenící ze ztráty hlubšího smyslu americké společnosti, docela přesná.
Poslední zajímavá poznámka. Říká, že jedním ze způsobů, jak zachránit Západ, by bylo integrovat do něj Rusko, o což se “Schroeder a Chirac pokusili (v roce 2000) jeho ukotvením v Evropě”. Říká však, že “to bylo Američany přerušeno”, protože “vyhnout se sblížení Německa a Ruska bylo americkým cílem”, neboť “toto sblížení by se podepsalo na vyřazení Spojených států z evropského mocenského systému”. To podle něj znamená, že “Američané dali přednost zničení Evropy před záchranou Západu”. https://www.pressreader.com/france/le-point/20240104/281612425229493| Předmět:
06.01.24 17:25:40 | #66115

Není divu, že za pouhé tři měsíce je počet obětí astronomický. Podle posledních údajů bylo vyčísleno přes 22 tisíc zabitých, 57 tisíc zraněných a neznámý počet tisíců až desetitisíců mrtvých lidí leží v sutinách. Jelikož v Gaze dnes funguje v minimálním provozu jen jedenáct nemocnic ze třiceti tří, je každé větší zranění odsouzením k utrpení nebo pomalé smrti. Mezi Gazany je tedy odhadem celkově asi sto tisíc obětí. Každý stý obyvatel je mrtvý a každý pátý se stal obětí útoků. Dvě třetiny zabitých tvoří ženy a děti a jen mrtvých dětí je asi devět tisíc. Počet sirotků bez rodičů a blízkých příbuzných se odhaduje na 23 tisíc. https://a2larm.cz/2024/01/delame-to-znovu-pasmo-gazy-a-povalecna-zodpovednost-zapadu/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=1228601&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box| Předmět: RE:
06.01.24 17:26:35 | #66116 (1)

tohle je v takto krátkém čase větší bestialita než hitlerovská..tohle prostě nemá obdoby a doufám že za to sionističtí fašisté zaplatí...
Poslali jste
a jestli takovéto svinstvo jim projde tak, jak jim to prochází už od roku 1948, kdy totéž ve stejném měřítku tam páchali, ale utajeně, pomaleji, rozloženě do 70 let..tak vem čert celej takhle zkurvenej svět..v dnešní době páchat to, co páchali anglosionisté na 2 stech milionech původních obyvatel obou amerik..totéž páchat před zraky celého světa dnes..a svět je nejen lhostejný, ale dokonce to češi podporují a právě proto na sebe sesílají kletbu nejen střílení alá amerika, ale stupňujícího se vlastního zániku jasnou snahou vlastních "elit" o fatální zrušení benešových dekretů.....už fakt nemám slov..tohle neprojde ani jim a ani nám a nikomu, kdo k tomuhle mlčí, ba to dokonce podporuje..!!! karma je totiž svině a často si dává načas, než se původcům vrátí, viz. fašistická podpora sionistických teroristů při vyhánění a vyvražďování palestinců ve čtyřicátých letech..masivní podpora tohoto teroru československem, jeho zbraněmi..nes­kutečným množstvím zbraní...taková karma nás překvapí a vrátí se nám když to budeme nejméně čekat právě po tomto, co jste tehdy způsobili a dnes oni ukazují, co jsou zač a člověka to vážně nutí uvažovat o realitě holokaustu, protože takováto nepoučitelnost prostě není možná..aby jen 3 roky po válce ihned oni sami začali páchat to samé někomu jinému a vyhánět někoho jiného z jeho země a vyvražďovat je, to je prostě neskutečné a je to opravdové zlo...!


 #66115 

| Předmět:
05.01.24 07:13:57 | #66114


| Předmět:
04.01.24 23:33:55 | #66113

„Lidé by se neměli bát své vlády. Vlády by se měly bát svých lidí“.

  • Alan Moore

= Když se vlády bojí svých lidí, je to demokracie. Když se lidé bojí své vlády, je to tyranie. A proto se bude každá tyranská vláda snažit svůj lid všemožně odzbrojit =| Předmět: Hujky DUJKY KITIMY MITIMY
04.01.24 15:12:44 | #66107

To byste nevěřili jak je ten stelt 6 tichý a rychlí| Předmět: RE: Hujky DUJKY KITIMY MITIMY
04.01.24 15:22:29 | #66108 (1)

pepe, ty ještě taky žiješ?? chtělo by to lepší svět, co?


1  
 #66107 

| Předmět: RE: RE: Hujky DUJKY KITIMY MITIMY
04.01.24 15:36:56 | #66110 (2)

Ještě žiju. War je těžký. Ale jsem srdcař


 #66108 

| Předmět: RE: RE: RE: Hujky DUJKY KITIMY MITIMY
04.01.24 15:48:24 | #66111 (3)

Hoj


 #66110 

| Předmět: RE: RE: RE: Hujky DUJKY KITIMY MITIMY
04.01.24 23:33:40 | #66112 (3)

jo, je to war nelidů proti srdcařům...drž se kemo.


 #66110