Rozcestník >> Náboženství >> Bůh Tě miluje!

Informace

Název: Bůh Tě miluje!
Kategorie: Náboženství
Založil: -
Správci: DominiqueD
Založeno: 21.11.2020 04:25
Typ: Dočasné
Stav: Veřejné
Zobrazeno: 2380208x
Příspěvků:
64333

Předmět diskuze: Bůh Tě miluje! - 🤍 ❤️ I kdyby hory někam odešly, i kdyby se chvěly pahorky, má láska od tebe nikdy neodejde, smlouva mého pokoje se nezachvěje,,❤️🤍
Máte nastaveno: řazení od: nejnovějších v stromovém zobrazení

| Předmět:
03.01.24 09:22:22 | #66105

Přesně z tohoto důvodu jako parazit chce EU přijmout od EU válkou rozvrácenou Ukrajinu. Ze stejného důvodu, jako byly přijaty do EU po roce 2000 východoevropské země. Důvodem je snaha o obsazení nových trhů v úplně nové nerozvinuté zemi a tím záchrana západních ekonomik, které budou mít dalších 20 až 40 let pokoj a budou moci generovat ekonomický růst díky exportům na nenasycenou Ukrajinu.

Je to naprosto klasici parazitický model šíření rakovinového bujení. Bez napadení nových útvarů nedokáže parazit přežít, a proto se potřebuje šířit a obsazovat stále další a další orgány, další a další oblasti. Ukrajina navíc bude rozmlácená, takže bude potřebovat obrovské investice, o což více porostou země EU, které se mají na obnově podílet.| Předmět: RE:
04.01.24 15:34:39 | #66109 (1)

Z tím nic nejde dělat na to jsme malí paní a ženy.


 #66105 

| Předmět:
03.01.24 09:13:33 | #66104

Rozvracení Evropské unie vs. Rozvracení USA
Nejprve vyvolali a vyprovokovali skrze ukronacistickou juntu v Kyjevě válku na Ukrajině, aby následně měli ospravedlnění pro vyhození plynovodů Nord Stream 1 a 2 do povětří. Ty exploze ale ve skutečnosti nevyhodily do vzduchu nějaké roury, ale celou německou ekonomiku! Bez ruského plynu německý industriální komplex počítá ztráty a menší podniky krachují a kolabují, protože nedokáží přežít v konkurenci s levnou průmyslovou a hlavně elektromobilovou produkcí z Asie, kde firmy neplatí ani horentní ceny za plyn a elektřinu, ani šílené emisní povolenky. Američané se tak snaží zlikvidovat německou ekonomiku a úplně rozbít Evropskou unii.

Gunnar Beck (AfD)
Jenže rozbít Evropskou unii znamená vyhlásit válku majitelům EU, tedy Londýnským kancelářím a Domu Sion. Ten se tak rozhodl pro odvetu a protiúder a začal proces na rozvrácení USA v přímém přenosu. Americká společnost je rozvrácena indukci deviantů a genderové subverze, ulice hoří pod nájezdy černých gangů BLM, do funkce prezidenta byl zfalšovanými volbami dosazen dementní stařec a sionisté chystají střet v USA poté, co do Bílého domu nastoupí znovu Donald Trump, což povede ke globalisty plánovanému vypuknutí občanské války v USA a k rozpadu americké unie. Amerika musí být odstavena a pokus o rozbití EU jde ruku v ruce s rozbíjením USA.| Předmět:
03.01.24 09:11:15 | #66103

Německý europoslanec za AfD Gunnar Beck rozebral u příležitosti nového roku situaci v Evropské unii, která je podle něho v kritickém stavu v důsledku počátku kolapsu německého průmyslového komplexu, který začíná praskat, kolabovat, dochází k zavírání odštěpených závodů, podniků, koncerny chystají přesunutí závodů do USA, do Jižní Ameriky, do Turecka, do Indie, do Číny, prostě kamkoliv jinam než v EU, která dočista zešílela. Nastoupila totiž cestu za deindustrializací Evropy, rozuměj za likvidací Německa a tím pádem celé Evropské unie. Podle Becka je na cestu ven z EU nejlépe připraveno Dánsko a Švédsko. Destrukce evropských států vycházející z tzv. Zelené agendy měla přitom původní myšlenku v plánu, jak položit americký dolar, a to zbavením se Evropské unie závislosti na fosilní ropě, která je (byla) prodávána výhradně za petrodolar.
https://aeronet.news/…ni/
You are being redirected...
Poslali jste
Přechod k zeleným technologiím měl přinést novou průmyslovou revoluci založenou na utilizaci obnovitelných zdrojů ve všech fázích výroby produkce. Jenže ten plán byl založený na přechodném období, které měl zajišťovat fosilní ruský zemní plyn. Právě ten měl vyrábět gigawatty elektrické energie pro zelené nesmysly na 4 kolech. Nedostatek elektřiny by ale přesto přetrvával, protože cílem Zelené agendy je ukotvení ne ekologické utopie, ale dystopického neofeudálního a nevolnického nového světového řádu, který má spočívat na systému Total Control a sociálním kreditu. Jenže Američané ten proces proti dolaru v Evropě prokoukli a rozhodli se zasáhnout.| Předmět: To byl náročný prosinec
31.12.23 19:38:09 | #66102

Hujda.| Předmět:
26.12.23 21:47:11 | #66101| Předmět:
26.12.23 04:24:36 | #66100


| Předmět:
23.12.23 01:10:42 | #66099

NOS

Nos má pravou a levou stranu; obojí používáme k nádechu i výdechu.
Vlastně jsou jiní: pravá představuje Slunce, levá představuje Měsíc.
Při bolesti hlavy zkuste zavřít pravou nosní dírku a dýchejte levou.
asi za pět minut by měla bolest hlavy zmizet.

Pokud se cítíte unavení, dělám opak: zavřete levou nosní dírku a vydechněte pravou. Za chvíli se vaší mysli uleví.

Pravá strana patří k "horké" (Slunce) takže se rychle zahřeje, levá strana patří k "studenému"(měsíc)

Většina žen dýchá levou stranou nosu, takže rychle nastydne.
Většina mužů dýchá pravým nosem a to je ovlivňuje.

Všimněte si okamžiku, kdy se probudíme, která strana dýchá lépe, nebo více?
Pravá nebo levá?

Pokud je to vlevo, budete se cítit unavení.
Tak zavřete levou nosní dírku a použijte pravou k dýchání, rychle se vám uleví.

Toto může a mělo by se učit děti, ale účinnější je, když to praktikují dospělí.
Kamarádka mívala silné bolesti hlavy a vždy chodila k doktorovi.
Byly časy, kdy trpěla bolestí hlavy doslova každou noc.

Byla na lécích proti bolesti, ale nezabraly.
Rozhodla se vyzkoušet tuto dechovou terapii: zavřela pravou nosní dírku a vydechla levou.

Za necelý týden její bolest hlavy zmizí. Pokračovala ve cvičení měsíc.
Tato přírodní alternativní terapie bez léků je něco, s čím už má zkušenosti.

Tak proč to nezkusit?


1  

| Předmět: RE:
04.01.24 09:16:59 | #66106 (1)

ateističtí materialisté z údolí dutých hlav by to jistě nijak nedokázali vysvětlit, ale to, že se nějak záhadně opravdu střídají obě nosní dírky ve funkcí dýchání je opravdovou záhadou... vždy jedna převládá a nebo druhá není průchodná vůbec..náhoda neexistuje, je v tom nějaký mechanismus až skoro zázračný...ten, kdo věří na zázraky a dokonce i něco dalšího, ten si těchto drobností všímá, neboť v detailu není ukryt ďábel, jak se říkává, ale Bůh...kdo nevěří v náhodu a naopak věří ve Všší Řízení, ten si všímá zázraků na každém kroku..nevědomci tomu říkají náhody, ale jsou to zázraky, důkazy Boží existence a přítomnosti a ten, kdo si jich všímá, v tom boží duch třímá..! /již jen nedřímá☺☺/


 #66099 

| Předmět:
21.12.23 22:28:58 | #66098


| Předmět:
11.12.23 21:35:41 | #66097


| Předmět:
06.12.23 21:56:24 | #66093
Señor ... Druha Trava