Můj Bůh je náš Bůh!
Každý věřící má takového boha, jakého si vymyslí. Ke stejnému pohledu na představu boha trochu pomáhají černoprdelníci.
A jakého boha máte Vy?
Pohádky jsou nádherné ale náboženství je jen oblbování věřících.
Náboženství je k ničemu, ale láska a úcta k Bohu je smysluplná!