To mu neberu mně vadí že uráží ostatní když s ním nesouhlasí.Viz že kroky je posedlá...
To mu neberu mně vadí že uráží ostatní když s ním nesouhlasí.Viz že kroky je posedlá...
Je to "dítě" a možná už nikdy nedospěje když to tak umanutě tvrdí, nedává tomu nijakou šanci :-).