Je to "dítě" a možná už nikdy nedospěje když to tak umanutě tvrdí, nedává tomu nijakou šanci :-).
Možná mají v Království božím mateřskou školku :-).
Krupičnou kašičku a pribináček 😂😂
On chce spíš tím na co si hraje skrýt své démony to co provedl.