Rozcestník >> Náboženství >> ❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️

Předmět diskuze: ❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️ - ❤️ Diskuze pro upřímné, v Boha věřící lidi, kteří si v průběhu svého života, díky Bohu, bolestně uvědomili svou hříšnost a chtějí se, s pomocí Boží, změnit k lepšímu! (P.S. Nebojte se, rád tu uvítám i lidi láskyplné, dobré a milosrdné, milé a hodné, milující a slitovné, čestné a poctivé, pravdomluvné a spravedlivé nebo dokonce subjektivně svaté!) ❤️ (LIDÉ! POZOR!!! MÁTE-LI PSYCHICKÉ PROBLÉMY, TADY JE NEVYŘEŠÍTE! - VYHLEDEJTE POMOC PŘÍMO U BOHA OTCE SVÉHO!)

| Předmět: BACHA !
před 3 hodinami | #20479

JEŽÍŠ MÁ BROKOVNICI !




| Předmět: Jen si přiznej, kým je pro Tebe Bůh!!!
před 4 hodinami | #20474

*4502* Jen si přiznej, kým je pro Tebe Bůh!!! *4502*



| Předmět: RE: Jen si přiznej, kým je pro Tebe Bůh…
před 4 hodinami | #20475 (1)

*3456* Jen si přiznej, jak bezvýznamný pro tebe je, když tě zrovna nic netrápí! *6195*



| Předmět: RE: RE: Jen si přiznej, kým je pro Tebe…
před 4 hodinami | #20476 (2)

*35060* Znáš se k Bohu pouze tehdy, když od něj něco chceš! Jen si to konečně přiznej! *4502*



| Předmět: RE: RE: RE: Jen si přiznej, kým je pro…
před 4 hodinami | #20477 (3)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: Jen si přiznej, kým je…
před 4 hodinami | #20478 (4)

*4502* "Hřešit na to, že je Bůh milosrdný, je hodně hloupé! A k Otci je to neuctivé!"



| Předmět: Jsme lidé!
před 7 hodinami | #20462
| Předmět: RE: Jsme lidé!
před 7 hodinami | #20463 (1)
| Předmět: RE: RE: Jsme lidé!
před 6 hodinami | #20470 (2)

*33792* "VŠICHNI JSME BRATŘI A SESTRY, I KDYŽ TO VĚTŠINA LIDÍ NEVÍ."



| Předmět: RE: RE: RE: Jsme lidé!
před 4 hodinami | #20471 (3)

*8734* *33792* *8734* "ANO, BŮH JE VLASTNÍM OTCEM NÁS VŠECH."



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Jsme lidé!
před 4 hodinami | #20472 (4)

*12694* "Ano, Bůh je naším vlastním Tatínkem! Tak to prostě je! A miluje nás!"



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Jsme lidé!
před 4 hodinami | #20473 (5)
| Předmět: Žijeme díky Bohu a ne díky sobě!
před 7 hodinami | #20459

*12694* "Žijeme díky Bohu a ne díky sobě!"



| Předmět: RE: Žijeme díky Bohu a ne díky sobě!
před 7 hodinami | #20460 (1)

*12694* "Žijeme v Lásce Boží našeho milujícího nebeského Otce!"



| Předmět: RE: RE: Žijeme díky Bohu a ne díky sobě!
před 7 hodinami | #20461 (2)

*12694* "Žijeme z milosti Boží našeho Tatínka a neměli bychom na to zapomínat!"



| Předmět: Děkuji Bohu i Vám...
před 7 hodinami | #20455

"DĚKUJI BOHU I VÁM VŠEM, CO O BOHU ROZJÍMÁTE."



| Předmět: RE: Děkuji Bohu i Vám...
před 7 hodinami | #20456 (1)

*12213* "Prožijte poklidné odpoledne. . ."



| Předmět: RE: RE: Děkuji Bohu i Vám...
před 7 hodinami | #20457 (2)

*741* *31844* *741* "A odpočiňte si, jako to dělají v teplých krajích. . ."



| Předmět: RE: RE: RE: Děkuji Bohu i Vám...
před 7 hodinami | #20458 (3)

*16266* *31844* *16266* "Odpolední siesta upevňuje zdraví. . ."