Rozcestník >> Náboženství >> ❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️

Předmět diskuze: ❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️ - ❤️ Diskuze pro upřímné, v Boha věřící lidi, kteří si v průběhu svého života, díky Bohu, bolestně uvědomili svou hříšnost a chtějí se, s pomocí Boží, změnit k lepšímu! (P.S. Nebojte se, rád tu uvítám i lidi láskyplné, dobré a milosrdné, milé a hodné, milující a slitovné, čestné a poctivé, pravdomluvné a spravedlivé nebo dokonce subjektivně svaté!) ❤️ (LIDÉ! POZOR!!! MÁTE-LI PSYCHICKÉ PROBLÉMY, TADY JE NEVYŘEŠÍTE! - VYHLEDEJTE POMOC PŘÍMO U BOHA OTCE SVÉHO!)

| Předmět: Jsme lidé!
před hodinou | #20462
| Předmět: RE: Jsme lidé!
před hodinou | #20463 (1)
| Předmět: RE: RE: Jsme lidé!
před hodinou | #20470 (2)

*33792* "VŠICHNI JSME BRATŘI A SESTRY, I KDYŽ TO VĚTŠINA LIDÍ NEVÍ."




| Předmět: Žijeme díky Bohu a ne díky sobě!
před hodinou | #20459

*12694* "Žijeme díky Bohu a ne díky sobě!"



| Předmět: RE: Žijeme díky Bohu a ne díky sobě!
před hodinou | #20460 (1)

*12694* "Žijeme v Lásce Boží našeho milujícího nebeského Otce!"



| Předmět: RE: RE: Žijeme díky Bohu a ne díky sobě!
před hodinou | #20461 (2)

*12694* "Žijeme z milosti Boží našeho Tatínka a neměli bychom na to zapomínat!"



| Předmět: Děkuji Bohu i Vám...
před hodinou | #20455

"DĚKUJI BOHU I VÁM VŠEM, CO O BOHU ROZJÍMÁTE."



| Předmět: RE: Děkuji Bohu i Vám...
před hodinou | #20456 (1)

*12213* "Prožijte poklidné odpoledne. . ."



| Předmět: RE: RE: Děkuji Bohu i Vám...
před hodinou | #20457 (2)

*741* *31844* *741* "A odpočiňte si, jako to dělají v teplých krajích. . ."



| Předmět: RE: RE: RE: Děkuji Bohu i Vám...
před hodinou | #20458 (3)

*16266* *31844* *16266* "Odpolední siesta upevňuje zdraví. . ."