JEŽÍŠ MÁ BROKOVNICI !
Jen si přiznej, jak bezvýznamný pro tebe
je, když tě zrovna nic netrápí! 
Znáš se k Bohu pouze tehdy, když od něj něco
chceš! Jen si to konečně přiznej! 
"Hřešit na to, že je
Bůh milosrdný, je hodně hloupé! A k Otci je to neuctivé!"
"Ano, Bůh je
naším vlastním Tatínkem! Tak to prostě je! A miluje nás!"
"Žijeme z
milosti Boží našeho Tatínka a neměli bychom na to zapomínat!"