❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️

Předmět diskuze: ❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️ - ❤️ Diskuze pro upřímné, v Boha věřící lidi, kteří si v průběhu svého života, díky Bohu, bolestně uvědomili svou hříšnost a chtějí se, s pomocí Boží, změnit k lepšímu! (P.S. Nebojte se, rád tu uvítám i lidi láskyplné, dobré a milosrdné, milé a hodné, milující a slitovné, čestné a poctivé, pravdomluvné a spravedlivé nebo dokonce subjektivně svaté!) ❤️ (LIDÉ! POZOR!!! MÁTE-LI PSYCHICKÉ PROBLÉMY, TADY JE NEVYŘEŠÍTE! - VYHLEDEJTE POMOC PŘÍMO U BOHA OTCE SVÉHO!)

Zobrazení reakcí na příspěvek #17159

Zobrazit vše


| Předmět: Bůh je Otcem nás všech!
08.05.26 03:09:51 | #17159

*16266* Bůh je nebeským Otcem nás všech. *16266*



| Předmět: RE: Bůh je Otcem nás všech!
08.05.26 03:12:09 | #17161 (1)

„Jeruzaléme, Jeruzaléme, který zabíjíš proroky a kamenuješ ty, kdo byli k tobě posláni, kolikrát jsem chtěl shromáždit tvé děti, tak jako kvočna shromažďuje kuřátka pod svá křídla, a nechtěli jste!



| Předmět: RE: RE: Bůh je Otcem nás všech!
08.05.26 03:13:23 | #17163 (2)
| Předmět: RE: RE: Bůh je Otcem nás všech!
08.05.26 08:44:34 | #17171 (2)

*13845* Povšimněte si, že je tam slovo "chtěl" a ne slovo "chtěla"!!! *13842*



| Předmět: RE: RE: RE: Bůh je Otcem nás všech!
08.05.26 08:45:57 | #17172 (3)

No však ty jsi jeden z těch co ono to "chtěla" nechtějí :-)



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Bůh je Otcem nás všech!
08.05.26 09:20:45 | #17197 (4)

*13842* Ano! Já z Boha Stvořitele a Otce lidstva smyšlenou "paní bohovou" nedělám! *10736*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Bůh je Otcem nás…
08.05.26 09:22:24 | #17198 (5)

Jsem si to nevymyslela ale dočetla jsem se o tom v Bibli :-)



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Bůh je Otcem…
08.05.26 09:22:59 | #17200 (6)