Pro mě je smutný když se podívám na úplně nový zabalený sušák ,který jsem si kupovala úplně nahovno
Nevíte no Češi se starají jen o sebe ,pokud se jich netýká .
Nedokážou do vážit malickosti .
...
Snad mi poradí bůh .
Pro mě je smutný když se podívám na úplně nový zabalený sušák ,který jsem si kupovala úplně nahovno
Nevíte no Češi se starají jen o sebe ,pokud se jich netýká .
Nedokážou do vážit malickosti .
...
Snad mi poradí bůh .