❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️

Předmět diskuze: ❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️ - ❤️ Diskuze pro upřímné, v Boha věřící lidi, kteří si v průběhu svého života, díky Bohu, bolestně uvědomili svou hříšnost a chtějí se, s pomocí Boží, změnit k lepšímu! (P.S. Nebojte se, rád tu uvítám i lidi láskyplné, dobré a milosrdné, milé a hodné, milující a slitovné, čestné a poctivé, pravdomluvné a spravedlivé nebo dokonce subjektivně svaté!) ❤️ (LIDÉ! POZOR!!! MÁTE-LI PSYCHICKÉ PROBLÉMY, TADY JE NEVYŘEŠÍTE! - VYHLEDEJTE POMOC PŘÍMO U BOHA OTCE SVÉHO!)

Zobrazení reakcí na příspěvek #17268

Zobrazit vše


| Předmět: VYZNÁNÍ.
08.05.26 15:44:53 | #17268

*16266* VYZNÁNÍ. *16266*

*33794* (Bible, Přídavky k Danielovi 3:41-43) *16360*

Nyní Tě chceme celým srdcem a s bázní následovat a hledat Tvou tvář. Nenechávej nás v hanbě, (prosím), ale nalož s námi podle své shovívavosti a podle množství svého milosrdenství. Vysvoboď nás, (prosím), podle své podivuhodné moci a oslav své jméno, Živý Bože!

  • *16266* *175* *22971* *175* *16266*


| Předmět: RE: VYZNÁNÍ.
08.05.26 15:46:22 | #17269 (1)

"JEŠTĚ JEDNOU SE TI OMLOUVÁM, BOŽE A PANE NÁŠ JEDINÝ!"



| Předmět: RE: RE: VYZNÁNÍ.
08.05.26 15:55:55 | #17270 (2)

*33794* (Bible, Přídavky k Danielovi 3:52-55) *16360*

Požehnaný jsi, Živý Bože, Bože našich otců, chvályhodný a vyvýšený navěky, a požehnané svaté jméno Tvé slávy, nade vše chvályhodné a nade vše vyvýšené navěky. Požehnaný jsi v chrámu své svaté slávy, nade vše velebený a přeslavný navěky. Požehnaný jsi, který trůníš nad cheruby a shlížíš na propasti, chvályhodný a nade vše vyvýšený navěky. Požehnaný jsi na svém královském trůně, nade vše velebený a nade vše vyvýšený navěky.

  • *16266* *3174* *175* *22971* *175* *3174* *16266*



| Předmět: RE: VYZNÁNÍ.
08.05.26 15:59:10 | #17272 (1)

*27179* Co to je přídavky k Danielovi? *3589*



| Předmět: RE: RE: VYZNÁNÍ.
08.05.26 16:03:26 | #17274 (2)

*33770* Zdravím Vás! To jedna z apokryvních knih v Bibli. *16360*



| Předmět: RE: RE: RE: VYZNÁNÍ.
08.05.26 16:09:14 | #17277 (3)

Bratře máš telefon zavolám ti *27179*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: VYZNÁNÍ.
08.05.26 16:12:42 | #17280 (4)

Mám mobil a rád Vám zavolám. *17063*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: VYZNÁNÍ.
08.05.26 16:19:04 | #17283 (5)

Rozhodněte se sám - mám neomezené volání. *2391*



| Předmět: RE: RE: VYZNÁNÍ.
08.05.26 16:05:58 | #17275 (2)

*741* Obsah té knihy je víc než vhodný k rozjímání! *8164*



| Předmět: RE: RE: RE: VYZNÁNÍ.
08.05.26 16:08:14 | #17276 (3)

Znám jen knihu Daniel
Ja myslel že to jsou sociální přídavky Danielovi ve lví jámě *27179* *12216*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: VYZNÁNÍ.
08.05.26 16:14:04 | #17281 (4)

Ten úvod je o těch třech lidech v rozpálené peci. . . *34027*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: VYZNÁNÍ.
08.05.26 16:16:17 | #17282 (4)

A dále je tam příběh Zuzany, po které zatoužili chlípní soudci a křivě ji obvinili, když je odmítla. . . *11171*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: VYZNÁNÍ.
08.05.26 16:48:11 | #17293 (5)