❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️

Předmět diskuze: ❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️ - ❤️ Diskuze pro upřímné, v Boha věřící lidi, kteří si v průběhu svého života, díky Bohu, bolestně uvědomili svou hříšnost a chtějí se, s pomocí Boží, změnit k lepšímu! (P.S. Nebojte se, rád tu uvítám i lidi láskyplné, dobré a milosrdné, milé a hodné, milující a slitovné, čestné a poctivé, pravdomluvné a spravedlivé nebo dokonce subjektivně svaté!) ❤️ (LIDÉ! POZOR!!! MÁTE-LI PSYCHICKÉ PROBLÉMY, TADY JE NEVYŘEŠÍTE! - VYHLEDEJTE POMOC PŘÍMO U BOHA OTCE SVÉHO!)

Zobrazení reakcí na příspěvek #17480

Zobrazit vše


| Předmět: RE: Já to také nechápu!
11.05.26 05:00:17 | #17480
Reakce na příspěvek #17479

To protože máme každý-a Boha svého-svou.



| Předmět: RE: RE: Já to také nechápu!
11.05.26 05:02:07 | #17482 (1)

Bůh je naše nadjá .. ?



| Předmět: RE: RE: RE: Já to také nechápu!
11.05.26 05:03:56 | #17484 (2)

*16266* BŮH NAD NÁMI DUCHOVNĚ SICE JE, ALE PATŘÍ SÁM SOBĚ. *16266*



| Předmět: RE: RE: Já to také nechápu!
11.05.26 05:02:28 | #17483 (1)

"BŮH JE JEDEN BŮH A JE JEDNÍM BOHEM PRO VEŠKERÉ TVORSTVO VČETNĚ CELÉHO LIDSTVA!"



| Předmět: RE: RE: RE: Já to také nechápu!
11.05.26 05:04:26 | #17485 (2)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: Já to také nechápu!
11.05.26 05:08:46 | #17487 (3)

*9388* V celém vesmíru! (Tak to vnímám já.) *5671*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Já to také nechápu!
11.05.26 05:09:38 | #17488 (4)

Což je okolo celé naší planety :-).



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Já to také…
11.05.26 05:14:02 | #17490 (5)

Planeta Země je jako zrnko písku. . . *18013*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Já to také…
11.05.26 05:43:59 | #17500 (6)

A nebo jako jedno pískoviště.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Já to…
11.05.26 06:28:15 | #17503 (7)