❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️

Předmět diskuze: ❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️ - ❤️ Diskuze pro upřímné, v Boha věřící lidi, kteří si v průběhu svého života, díky Bohu, bolestně uvědomili svou hříšnost a chtějí se, s pomocí Boží, změnit k lepšímu! (P.S. Nebojte se, rád tu uvítám i lidi láskyplné, dobré a milosrdné, milé a hodné, milující a slitovné, čestné a poctivé, pravdomluvné a spravedlivé nebo dokonce subjektivně svaté!) ❤️ (LIDÉ! POZOR!!! MÁTE-LI PSYCHICKÉ PROBLÉMY, TADY JE NEVYŘEŠÍTE! - VYHLEDEJTE POMOC PŘÍMO U BOHA OTCE SVÉHO!)

Zobrazení reakcí na příspěvek #17501

Zobrazit vše


| Předmět: RE: Já to také nechápu!
11.05.26 06:10:50 | #17501
Reakce na příspěvek #17479

Jan 4: 24Bůh je Duch..



| Předmět: RE: RE: Já to také nechápu!
11.05.26 06:27:41 | #17502 (1)

*33794* (Bible, První Mojžíšova 18:33) *16360*

Živý Bůh (JHVH) po skončení rozmluvy s Abrahamem odešel a Abraham se vrátil ke svému místu. *27179*



| Předmět: RE: RE: RE: Já to také nechápu!
11.05.26 06:53:46 | #17507 (2)

Dt 4:12
יהוה k vám mluvil z ohně. Slyšeli jste zvuk slov, ovšem podobu jste neviděli, nic než hlas.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Já to také nechápu!
11.05.26 08:53:49 | #17512 (3)

Jistě si časem uvědomíte, že Abraham před Bohem stál (Gn 18:22) a hleděl na něj, když s ním smlouval. *17323*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Já to také nechápu!
11.05.26 10:29:23 | #17526 (4)

Nehleděl ale podl na tvář před Bohem :-) (Ge17:3)



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Já to také…
11.05.26 19:00:12 | #17533 (5)